Hakkımızda

AR&SU Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu, 2013 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan dinamik kadrosuyla, çözüm ve sonuç odaklı çalışma prensibiyle kurumsal ve bireysel bazda avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Günümüz ekonomik şartlarında bilginin ekonomik ve toplumsal faydaya dönüştürülmesi kaçınılmazdır. AR&SU Avukatlık ve Danışmanlık Bürosu iş disiplini ve düzenli iş takibi ile müvekkillerine iş yaşamında katma değer sağlamayı, inovasyon süreçlerini denetlemeyi ve geliştirmeyi amaç edinmiş olup doğru değerler, çalışma kültürü ve ilkeleri ile sürdürülebilir başarıyı hedeflemektedir.

Ekibimiz


Arb. Av. İslim Arğıllı Suvat

Hukuk eğitimini lisans seviyesinde Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamış olan İslim Argilli Süvat, Marmara Üniversitesi'nde Özel Hukuk alanında Tezli Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. İstanbul Barosu'ndan 2013 yılında Gaziantep Barosu'na kabul edilmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Müşavirliği'nde ve İstanbul'da çeşitli hukuk bürolarında avukat olarak çalışmıştır.

Katıldığı Eğitim ve Seminerler;

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hukuk Muhakemeleri Kanunu'nun Güncel Sorunları Sempozyumu-2014,

Türkiye Barolar Birliği Ticaret Hukuku Uygulamaları ve Getirilen Yenilikler Semineri-2014,

Türkiye Barolar Birliği HMK Uygulamaları ve Getirilen Yenilikler Semineri-2014,

Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet ve Liderlik Okulu-2010,

Türk Borçlar Kanunu Sempozyumu-2011,

İstanbul Üniversitesi Hukuk Muhakemeleri Kanunu Sempozyumu-2011.

İstanbul Barosu dergisinde yayınlanmış olan makaleleri;

İstanbul Barosu Dergisi, Temmuz-Ağustos 2013 sayısı, Sigorta Hukukunda Halefiyet.

İstanbul Barosu Dergisi, Eylül-Ekim 2014 sayısı, İnternet Yoluyla Kişilik Hakkı İhlalinde Manevi Tazminat.

2019 yılından beri aynı zamanda arabulucuk faaliyetinde bulunmaktadır. Birçok sivil toplum kuruluşunda icra kurulu üyesi olarak gönüllü çalışmalarda yer almaktadır.


Av. Ali İhsan Suvat

Hukuk eğitimini lisans seviyesinde Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamış olan Ali İhsan Suvat, çalışmış olduğu hukuk bürolarında ticari şirketlerin, bankaların ve faktoring Şirketlerinin İcra Hukuku alanındaki işlerini takip etmiştir. İstanbul Barosu'ndan 2013 yılında Gaziantep Barosu'na kabul edilmiştir.

Katıldığı seminer ve eğitimler;

Türkiye Barolar Birliği'nin Vergi Hukuku Üyeleri Eğitim Programı-2013,

Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Hükümet ve Liderlik Okulu-2010,

Türk Borçlar Kanunu Sempozyumu-2011,

İstanbul Üniversitesi Hukuk Muhakemeleri Kanunu Sempozyumu-2011.Av.Seda KAFADAR

Üniversite eğitimini Gaziantep Üniversitesi Hukuk Fakültesinde,lisans seviyesinde 2015 yılında tamamlamıştır.Mezuniyetin akabinde Gaziantep Barosu nezdinde avukatlık stajına başlamıştır. Staj eğitiminin bir kısmını Ankara’da da Türkiye Barolar Birliğinin düzenlediği eğitim ile tamamlamıştır.Birçok eğitim semineri ve konferanslara katılmıştır.2017 Ocak ayında ruhsatnamesini almıştır.Gaziantep’te çeşitli hukuk bürolarında avukat olarak çalışmıştır.Stj. Av. Burcu Elbir

Üniversite eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesinde,lisans seviyesinde 2019 yılında tamamlamıştır. Hukuk eğitimi süresince birçok konferans, seminer ve çalıştaylara katılmıştır. , Ayrıca birçok dernek ve sivil toplum kuruluşlarına ait gönüllü çalışmalarda yer almıştır. Mezuniyetinin akabinde Gaziantep Barosu ve avukatlık büromuz nezdinde avukatlık stajına başlamıştır.Stj. Av. Fatma Demir

Gaziantep'te doğan Stj. Av. Fatma Demir üniversite eğitimini Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde, lisans seviyesinde 2019 yılında tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından Gazintep Barosu nezdinde avukatlık stajına başlamıştır. Birçok eğitim semineri ve konferanslara katılmıştır. Stajına büromuz nezdinde devam etmektedir.Asistan Ayşe Doğan

Büromuzda destek personel olarak çalışan Ayşe Doğan, gerek ofis gerekse de icra birimlerindeki takip işlemlerini yürütmektedir.